Museets ledelse

Tone Hansen
Direktør
tone.hansen@munchmuseet.no
+47 917 69 664

Direktørens assistent 
julia.snellingen@munchmuseet.no

Henrik Svalheim
Avdelingsdirektør administrasjon
henrik.svalheim@munchmuseet.no
+47 911 93 007

Gitte Skilbred
Avdelingsdirektør kommunikasjon og marked
gitte.skilbred@munchmuseet.no
+47 970 57 819

Cecilie Krokeide
Avdelingsdirektør samlingsforvaltning og produksjon
cecilie.krokeide@munchmuseet.no 
+47 951 24 945

Gerd Elise Mørland
Avdelingsdirektør formidling
gerd-elise.morland@munchmuseet.no 
+47 916 07 203

Kasper Teglgaard Koch
Fung. Avdelingsdirektør utstilling og samling
kasper.koch@munchmuseet.no
+47 947 95 682

Kristin Bratlie
Avdelingsdirektør HR og organisasjonsutvikling
kristin.bratlie@munchmuseet.no 
+47 952 36 431

For å skaffe oss innsikt slik at vi kan skape en best mulig brukeropplevelse, samler vi data om hvordan dere bruker siden vår. Les mer